Hisseli Harikalar Kumpanyas─▒

Ata Koleji Lise Tiyatro Kulübü Antakya Kültür Merkezinde sahneledi─či “Hisseli Harikalar Kumpanyas─▒” adl─▒ müzikal tiyatro oyunuyla seyircileri büyüledi. 
Ata Koleji Vak─▒f Yönetim Kurulu 2. Ba┼čkan─▒ Dr. Cem TOSYALI ve Türk Dili ve Edebiyat─▒ Ö─čretmenleri ┼×enda SOLMAZ, Berfu NARLI’n─▒n haz─▒rlad─▒─č─▒ oyunda 25 ö─črenci sahne ald─▒. 
17 ö─črencinin rol ald─▒─č─▒ ve 8 ö─črencinin de danslar─▒yla renk katt─▒─č─▒ oyun ayakta alk─▒┼čland─▒. Ö─črencilerin sahne performanslar─▒ izleyiciler taraf─▒ndan büyük takdir toplad─▒. 
2014 y─▒l─▒nda kurulan Ata Koleji Tiyatro Kulübü her y─▒l çok önemli eserler sahneliyor. Oyunun dekor, kostüm ve teknik yönden ba┼čar─▒s─▒ da her y─▒l oldu─ču gibi bu y─▒l da büyük be─čeni kazand─▒. Dekorunu Ata Koleji Resim Ö─čretmeni Senem EM─░NO─×LU’nun haz─▒rlad─▒─č─▒ oyuna Ata Koleji Teknoloji Tasar─▒m Ö─čretmeni Kudret Ö─×ÜN teknik destek verdi. 
9, 10, 11. s─▒n─▒f ö─črencilerinden olu┼čan “Hisseli Harikalar Kumpanyas─▒” oyununda görev alan ö─črencilerimiz Ahmet Dal, Alperen Aydemir, Arda Be┼čtek, Buket Diyabo─člu, Ece Su Dayan─▒r, Ekrem Uygun, Elif Safa, Ezgi Uygun, Gayem Bostanc─▒, ─░dil Tütüncüo─člu, Manas Arda Köko─člu, Mehmet At─▒c─▒, Petek Didar Ak┼čit, Samet Gül, Serhat Sava┼č, S─▒la Yazgan, Yusuf Kamil Yolcu,  Alasu Yetim, Azra Ceren At─▒lgan, Cemile Ceren Gezer, Dilara Ak─▒n, Elif Özgen, Emine Bay─▒r, ─░rem Kardelen Filazo─člu, Simay Yavuz